Řekni...

Proč se neusmíváš?

Optimisticky naladění lidé nepřenášejí neúspěch do jiných oblastí života

Každé ráno se probouzím s úsměvem na rtech. Vím, že mi to pomůže naladit se na další krásný den a využít veškerou pozitivní energii, kterou mám. Zkuste to taky. Není na tom nic těžkého.
…Dobré ráno, …úsměv, prosím!

Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu,
co mu k smíchu připadá. Jan Werich

Pozitivní psychologie

Pozitivní psychologie jako psychologický směr vznikla na přelomu 20. a 21. století. Za jejího zakladatele je považován americký psycholog Martin Seligman.

Předávám pozitivní energii ať jsem kdekoli…
…dělám cokoli…

Moje metody práce

Pojďme se podívat, jak funguje Váš mozek a jak lze změnit nastavení mysli,
když víte, jakou odezvu Vám Vaše tělo dává.

LPAD

Jeden z prvních ucelených nástrojů dynamické diagnostiky. Profesor R. Feuerstein vytvořil soubor testů, jejichž hlavním cílem je zjistit, jaký je potenciál rozvoje jedince, má-li příležitost k adekvátnímu zprostředkování a sleduje, za jakých okolností lze schopnosti jedince rozvíjet.

chci vědět více

QEEG Mozkové mapování

Diagnostická metoda, díky níž je možné “nahlédnout” na práci mozku a jeho dysfunkce z hlediska kvantity (na rozdíl od klasického EEG). Na povrch hlavy je umístěno několik senzorů, které zaznamenávají elektrickou aktivitu mozku pro následnou analýzu.

chci vědět více

BIOFEEDBACK

Metoda využívající vizualizaci a trénink fyziologické aktivity vyplývající z rozhraní mysli a těla. Používáním těchto signálů se lidé mohou naučit uvědomovat si obvykle nevědomé procesy. Trénovaný získává okamžitou informaci o tom, jak mozek a tělo při tréninku pracuje.

chci vědět více

Kontaktujte mě

Mgr. et Mgr. Alice Pospíšilová All-consulting s.r.o.

Jitřní 2283, 252 28 Černošice
IČO: 271 18 428

+420 603 838 333 alice.pospisilova@bystrymozek.cz