Ženo, mysli na smysly…

Chateau Mcely duben 2024

Připojte se k nám na cestě smyslovým rájem: Exkluzivní pobyt MYSLI NA SMYSLY pro ženy v královském zámku Mcely!

Zaměřeno na probuzení vašich smyslů a poskytnutí vám luxusního odpočinku v historickém zámku.

🌿 Ochutnejte krásu: Otevřete svůj smysl pro chuť a vůni s našimi gastronomickými zážitky, které zahrnují vícechodové menu místní kuchyně a degustaci vybraných vín.

🌼 Zažijte harmonií: Ponořte se do relaxace a meditace, abyste dosáhli duševní rovnováhy a klidu. Vůněmi zaplníme celou vaši duši i tělo.

🌸 Dotkněte se elegance: Zážitky pro hmat vám umožní objevit krásu tkanin, textur a péče o vaši pokožku. Masáže a wellness procedury dopřejí vašemu tělu zasloužený odpočinek.

👁️ Uvolněte svůj zrak: Speciální aktivity pro oči, včetně cvičení pro relaxaci zraku a relaxačního osvětlení, pomohou vašim očím odpočinout si od digitálního napětí. Odpočinek prochází očima. Vědecké studie dokazují, že k interpretaci toho, co oko vidí, je zapotřebí 85% aktivity mozkové kůry.

🏰 Zůstaňte ve stylu: Ubytování v krásném zámku ze 17. století - Chateau Mcely - Vám přinese pocity luxusu a historie.

🌟 Oslavte sebe: Tento pobyt je o Vás. Je to čas na osobní rozvoj, sebepoznání a pochopení, jak můžete dosáhnout vyššího potenciálu.

Připojte se k nám na této jedinečné cestě, která oslovuje všechny smysly a naplňuje srdce krásou a inspirací. Zažijte to, co znamená žít plnými doušky a dopřejte si výjimečný zážitek, který zanechá nezapomenutelné vzpomínky.

Rezervujte si své místo na našem pobytu pro ženy ještě dnes a připravte se na dobrodružství, které promění vaše smysly a život!

Neváhejte a využijte příležitosti, jak načerpat po zimě nové síly a cítit se opět svěží a plná elánu. VY to potřebujete!

Moje metody práce

Pojďme se podívat, jak funguje Váš mozek a jak lze změnit nastavení mysli,
když víte, jakou odezvu Vám Vaše tělo dává.

LPAD

Jeden z prvních ucelených nástrojů dynamické diagnostiky. Profesor R. Feuerstein vytvořil soubor testů, jejichž hlavním cílem je zjistit, jaký je potenciál rozvoje jedince, má-li příležitost k adekvátnímu zprostředkování a sleduje, za jakých okolností lze schopnosti jedince rozvíjet.

chci vědět více

QEEG Mozkové mapování

Diagnostická metoda, díky níž je možné “nahlédnout” na práci mozku a jeho dysfunkce z hlediska kvantity (na rozdíl od klasického EEG). Na povrch hlavy je umístěno několik senzorů, které zaznamenávají elektrickou aktivitu mozku pro následnou analýzu.

chci vědět více

BIOFEEDBACK

Metoda využívající vizualizaci a trénink fyziologické aktivity vyplývající z rozhraní mysli a těla. Používáním těchto signálů se lidé mohou naučit uvědomovat si obvykle nevědomé procesy. Trénovaný získává okamžitou informaci o tom, jak mozek a tělo při tréninku pracuje.

chci vědět více

Kontaktujte mě

Mgr. et Mgr. Alice Pospíšilová All-consulting s.r.o.

Jitřní 2283, 252 28 Černošice
IČO: 271 18 428

+420 603 838 333 alice.pospisilova@bystrymozek.cz